Přidat stránku k oblíbeným odkazům
Kalendář
<< duben 2020 >>
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
3101724 
So4111825 
Ne5121926 
 
Facebook

Přidejte se do skupiny e-Výsledky na Facebooku a aktuální výsledky Sportky, Šťastných deset a Euromilionů se Vám po losování zobrazí na zdi.

 

Euromiliony aktuální výsledky

Euromilióny aktuální výsledky - Sobota 25.4.2020
Euromilióny
9
11
18
23
24
29
34
Euromilióny Eurošance
7
7
3
9
1

Vyhráli jste Euromiliony? V naší tabulce najdete aktuální výsledky z losování hry Euromiliony.

Archiv tažená čísla Euromilióny

Loterijní hra Euromiliony je mladším bratříčkem oblíbených her Sportka a Šťastných deset. Euromiliony provozuje společnost Sazka.

Sázenka euromilióny

Princip hry Euromiliony

Ve hře Euromiliony vybíráte sedm čísel z třicetipěti a jednočíslo z pěti. Euromiliony se od 6.3.2012 losují každé úterý a sobotu v podvečer. Euromiliony se losují na dvě části. Nejdříve se losuje sedm čísel z třicetipěti v prvním budnu a následně jedno číslo zpěti v bubnu druhém. Minimální cena jednoho vsazeného sloupce je 30 kč. Můžete vsadit jeden až šest sloupců na jednu sázenku. Sázky je možné uzavřít na jakémkoliv sázkovém terminálu společnosti Sazka.

Euromiliony postup sázení

Na sázence hry Euromiliony najdete šest sloupečků pro hru sedm z třicetipěti a šest sloupečků pro hru jedno z pěti. Sázenku vyplňujte vždy od prvního k poslednímu sloupci. Vybraná čísla přeškrtněte křížkem. Křízek označující Vaše čísla pro aktuální tažení hry Euromiliony nesmí příliš překračovat okraje, sázkový terminál by mohl Vaši sázenku odmítnout. Pokud menáte svoje šťastná čísla, můžete vsadit na náhodu. V tomto případě na konci sloupce zašktrněte okýnko s písmenem N. Dále si můžete na sázence navolit počet slosování, to znamená na kolik her budou Vaše vsazená čísla platná (1 – 12). Pak už jen musíte počkat na aktuální tažení čísel Euromiliony a doufat, že právě vy budete tím šťastným výhercem.

Eurošance

Chcete jednoduše zvýšit svou šanci na výhru? Hrajte společně s Euromiliony i hru Eurošanci, kdy o vaší výhře rozhoduje pouze číslo vaší sázenky. V Eurošanci máte možnost hrát až o 500 000 Kč. Jestliže o Eurošanci zájem nemáte, stačí v příslušné kolonce na sázence zaškrtnout NE a pokud na vsázení nevyužíváte svou sázenku, pouze sdělte obsluze terminálu, že si chcete Eurošanci vsadit.

Druhá Šance

Hra Euromiliony přichází s novinkou, která vás zaručeně potěší. Po skončení losování stačí pouze zkontrolovat kód Druhé Šance uvedený na vaší sázence. Zcela zdarma tak hrajete o 20 000 Kč za každý vsazený sloupec. Tedy i když neuhodnete ani jedno číslo, stále můžete vyhrát až 180 000 Kč.

Euromiliony Výhra

Výhra ve hře Euromiliony je závislá na počtu uhodnutých čísel z prvního a druhého osudí. Pokud jste měli štěstí a s výsledky tažení se shodují všechna Vámi vsazená čísla vyhráváte minimálně 10 milionů korun.