Přidat stránku k oblíbeným odkazům
Kalendář
<< prosinec 2022 >>
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
 
Facebook

Přidejte se do skupiny e-Výsledky na Facebooku a aktuální výsledky Sportky, Šťastných deset a Euromilionů se Vám po losování zobrazí na zdi.

 

Staré reklamy na Sportku

Připravili jsme pro vás ke shlédnutí staré reklamy na Sportku. Můžete si s reklamami zavzpomínat na staré časy. Některé z reklam, které provázely život společnosti Sazka jsou opravdu povedené a vtipné. Takže jestli máte chvilku, podívejte se na staré reklamy Sportky a bavte se.

Příště vyplň tiket líp

Velmi stará reklama na Sportku. Kreslení panáčci vám poradí, jak správně vyplnit tiket Sportky a jak tehdejší, chytré stroje poznají, že je tiket špatně vyplnění. Až budete příště vyplňovat váš tiket Sportky, nezapomeňte vyplnit tiket líp!

Jak vybrat čísla do Sportky?

Všichni jsme občas unavení z toho, jak vybrat ta správná čísla, které nás dovedou k vytouženému vítězství ve Sportce. V této ruské vesničce na to mají trochu bolestivý, ale jistě účinný způsob. Zkuste hádat čísla Sportky stejně a uvidíte, třeba budete mít víc štěstí s hádáním než obvykle. Kopněte do sebe panáka a hurá to toho.

Vtipné tipování čísel

Tahle další povedená reklama na Sportku patří sice k těm novějším, ale na svém půvabu a vtipu neztratila nic. Opět skvělý způsob, jak náhodně vybrat čísla Sportky, která vám přinesou víc štěstí k získání hlavní výhry a pohádkového bohatství. Když už nevíte jak, zkuste hádat čísla Sportky takto a třeba se vám to podaří.